Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

Zenk Metal Paslanmaz Çelik Kapı Kolları ve Aksesuarları, yeni bir yüz ve yeni bir anlayışla sizlere merhaba diyor. Kendi sektöründe 20 yılı aşan bilgi, deneyim ve tecrübesinin avantajı ile Zenk Metal Paslanmaz Çelik Kapı Kolları ve Aksesuarları olarak imalata başladık. Tecrübeli üretim bandıyla, pazarlama ve diğer yönetim kadrosuyla sizlere hizmet vermek için buradayız.

Klişe anlayıştan uzak, teknoloji ve yenilikleri takip ederek, sizlerin öngörü ve tavsiyelerini dikkate alarak, kendini geliştiren bir anlayışla üretim sektörüne yeni bir yön kazandırma amacındayız. Kurulduğu günden bu yana, tedarik zincirinin önemli bir parçası olan firmamız doğru kurumsal yapı ve doğru marka yönetimi sistemlerini benimseyerek Zenk ve Zenan markasını siz müşterilerimize sunmuştur.

ZENK markası "Zerafet - Estetik - Nitelik - Kalite" kavramlarının buluştuğu noktadır.


Kurulduğu günden bu yana, tedarik zincirinin önemli bir parçası olan firmamız doğru kurumsal yapı ve doğru marka yönetimi sistemlerini benimseyerek Zenk ve Zenan markasını siz müşterilerimize sunmuştur.

GÜVEN

Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.

GİZLİLİK

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

ÇALIŞANLARA KARŞI SORUMLULUK

Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiririz.

TARAFLARIN İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.

RİSK TEMELLİ YAKLAŞIM

Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğu tüm iş alanlarında örnek bir kuruluş olmak üzere üstün performans göstermek, Türkiye’nin ve firmanın adını dünyaya daha çok duyurmak, insan hayatına ve doğaya saygılı olmaktır.


MİSYONUMUZ

Rakipleriyle rekabet ederken en hızlı, en güvenilir, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmak; çevresine, müşterilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklı değerler katıp insanlığın yaşam kalitesini arttırmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.