Arge

Yüksek teknolojili ekipmanlarımız ve dinamik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.


AR-GE merkezimizde; yüksek teknolojili ekipmanlarımız ve dinamik kadromuz ile inovatif ürünler geliştirerek müşterilerimize değer katıyoruz.

Zenk Metal, müşteri gereksinimlerini karşılamak amacıyla AR-GE yatırımlarına ağırlık vermiştir. AR-GE alanındaki önemli yatırımlar firmamızın büyüme sürecinde etkin rol almıştır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermekle yetinmeyip ayrıca müşterilerin uygulamalarına göre özel çalışmalar yapılmaktadır. Bu çözüm odaklı üretme-geliştirme anlayışı ile hizmet kalitesini üst düzeylere taşımıştır. Yüksek kaliteli ürünler ve teknik desteğin sağlanması Zenk Metal'in ayırt edici avantajları arasındadır.

Zorlu bir sektörde üretim yaparak ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmanın yanı sıra gelişen endüstrinin ihtiyaçlarına kaliteli ürünler ile hızlı cevap vermeyi planlayan Zenk Metal, hem güvenli üretim teknolojileri geliştirilmesi hem de yüksek teknoloji ürünü başlatıcı sistemlerinin geliştirilmesi için çalışacaktır. Firmamız müşterilerine düzenli olarak teknik ziyaretler yapmakta ve ürünlerimiz ile ilgili teknik eğitimler vermektedir.

Zenk Metal, günümüzde fark yaratmanın firmaları başarıya taşıdığının farkındalığı ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmamız, müşteri-tedarikçi ilişkisinden ziyade, müşterileri ile takım arkadaşı ve çözüm ortakları olmuştur. Bu anlayış, tedarikçi-çalışan-müşteri zincirinin uzun süreli olarak birlikte hareket etmesini sağlamaktadır.